Darling (Huber) - Guimond, Boivin, Thörnberg, Spurgeon, Lammers - Cuma, Snuggerud, Kromp, Zajc, Paulweber - Bär, Vallant, Broda, Herbert, Lattner - Ludin
Ouzas (Kornakker) - Campbell, Kaijomaa, Erdely, Sarauer, Kuralt - Tikkanen, Stipsicz, Koger, Timmins, Sarpatki - Szabo, Harty, Yogan, Girard, Szita - Szabo, Reisz, Szabo
Gólszerzők: Herbert, Herbert, Lammers, Zajc, Broda ill. Sarauer, Erdely
Kiállítások: 12 ill. 16

Páros kiállítással kezdődött az Innsbruck elleni találkozó, Guimond akasztotta Campbellt szólóban, ám végül mindkettőjüknek ki kellett ülnie. Egy perc múlva Bär Yogannel szemben szabálytalankodott, így négy a három ellen ment tovább a találkozó. A fórban Girard próbálkozott közelről, majd már egyenlő létszámnál Stipsicz tette rá a kékről, de nem született találat. A harmad közepéig kiegyenlített, nagyobb helyzetek nélküli mezőnyjáték folyt a jégen, majd a 12. percben Thörnberget büntették a játékvezetők, így ismét előnyben jöhettek a vendégek. Miután a létszámfölényt nem sikerült kihasználni, öt az öt ellen támadtak tovább Erdélyék, ám egy kontra végén a hazaiak szereztek vezetést, Caleb Herbert lövése vágódott a hálóba (1-0). Maradt a kiegyenlített játék a harmad végéig, de több gól nem született.

Kaijomaa kisbüntetésével kezdődött a középső etap, ám az innsbrucki nyomás ellenére nem született újabb gól. A 25. percben elcserélte magát a hazai együttes, a játékvezetők végül a játék késleltetéséért is büntették a vendéglátót. Felpaprikázódtak az indulatok a négyperces fehérvári előnyben, végül Kóger kapott büntetést. Négy a négy ellen egy egyéni akcióból duplázta meg az előnyét a tiroli gárda, Caleb Herbert talált be jobbról (2-0). Erre a gólra már volt válasza csapatunknak, Yogan passzát Andrew Sarauer vágta a hálóba (2-1). Nem adta alább Rob Pallin együttese, ráadásul a 33. percben előnyben jöhettek a Cápák, az előnyt pedig fél perc alatt gólra is váltotta a hazai együttes: Spurgeon beadását John Lammers értékesítette (3-1). Jól védekeztek Boivinék a következőkben, kevés lehetőséget engedtek csapatunknak a gólszerzésre, majd másfél perccel a dudaszó előtt egy kontra végén újra rezzent a háló, Snuggerud tette be a kapu elé Miha Zajcnak, aki nem is hibázott (4-1).

Boivint büntették a játékvezetők a harmadik harmad elején, Erdély Csanád révén pedig élt is csapatunk a lehetőséggel (4-2). Jobban nyomtak a tiroliak a találat után, majd a 44. percben Reisz büntetése után előnyben jöhettek Lammersék. Bár jól védekezett a hátrányban a speciális egység, egy másodperccel a kiegészülés előtt ismét betalált az Innsbruck, Herbert középre tett pakkját Joel Broda értékesítette (5-2). A harmad közepén ment előre az újabb gólért együttesünk, Erdély előtt maradt ki nagy helyzet, aztán Kaijomaa ütközött az egyik hazaival a palánk mellett, védőnk 2+2 perces büntetést kapott. Nem kockáztatott sokat a vendéglátó az előnyben, kevés helyzetet dolgoztak ki öt a négy ellen. A végére már nem maradt több lehetőség, így az Innsbruck megérdemelten tartotta otthon a három pontot.