
Szerdán 19:30-tól az UTE ellen
- 2008.02.25. 20:43
- FehervárAV19
Az Újpesti TE kezdeményezésére szerdán 19:30-tól kezdődik a Megyeri úti jégcsarnokban az UTE-Volán OB I.-es mérkőzés. Szurkolói buszok indulnak Székesfehérvárról szerdán 16:45-kor, csütörtökön 16:30-kor, a jégcsarnoktól, részletek a továbbkattintás után.
Az Alba Volán SC Jégkorong Szakosztálya a szurkolók számára kedvezményes árú szurkolói buszokat indít szerdán és csütörtökön, a fehérvári jégcsarnoktól az újpesti jégcsarnokhoz. Az útiköltség 1000 forint helyett mindössze 500 forint lesz mindkét napon egy személyre, magától értetődő módon oda-vissza. Az Újpesti TE klubvezetésétől származó információink szerint a találkozóra az állóhelyi belépők 950 forintba kerülnek, ezt mind a szurkolói busszal, mind az egyénileg utazó szurkolóinknak is a helyszínen, a vendégpénztárban kell majd megváltaniuk.
Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a találkozót az átlagos hokimérkőzéseknél magasabb biztonsági kockázat miatt különleges óvintézkedések mellett rendezik, ugyanis 18:00-tól a csarnokkal szomszédos futballstadionban Újpest FC - Vasas SC Ligakupa-mérkőzést rendeznek. Emiatt a vendégszurkolók a jégkorongmérkőzést kizárólag a Labdarúgó utca felől közelíthetik meg, elkerülendő a szurkolótáborok összetalálkozását a mérkőzés előtt, közben és után. Az Újpesti TE - mint a jégkorongmérkőzés rendezője - az Alba Volán SC Jégkorong Szakosztály vezetőségével, illetve a IV. kerületi rendőrkapitánysággal, valamint a székesfehérvári rendőrkapitánysággal együttműködve gondosan és alaposan megszervezte a hokimeccs biztosítását, így a vendégszurkolók számát 180 főben maximálták.
A szurkolói igények eddigi alakulását figyelembe véve minden valószínűség szerint egy szurkolói busz indul, de bizonyára sokan érkeznek majd személygépkocsival Székesfehérvárról, vagy tömegközlekedéssel Budapestről. A beléptetés érkezési sorrendben történik majd, ezt kérjük, mindenki vegye figyelembe.
Reméljük, nagy számban látogatnak el Volán-szurkolók a mérkőzésekre, és sportbaráti jó hangulatban indul útjára a korong szerda és csütörtök este.