Jöjjön a visszavágó!

• 2017.10.10. 09:38

A Fehérvár AV19 kedd este 18:45-től a HC Nové Zámky együttesét fogadja a Raktár utcában.

A Visegrád Kupa selejtezőjét a szlovákiai csoport harmadik helyén záró Érsekújvár a magyar csoport második helyezettjével, a Fehérvár AV19 együttesével került össze a negyeddöntőben.

Múlt hét szerdán a csapatok lejátszották a párharc első mérkőzését, melyen szoros, 5-4-es újvári győzelem született. Mivel egyenes kieséses rendszerben küzdenek egymással az együttesek, ahol az oda- és visszavágó összesített eredménye alapján dől el a továbbjutás sorsa, egygólos hátrányból indítja a visszavágót Benoit Laporte együttese. Ha a második mérkőzésen 60 perc után egy góllal vezet a Fehérvár AV19, 5 perc három a három elleni hosszabbítás következik, majd, ha a ráadásban sem dől el a továbbjutás sorsa, 5-5 büntetőlövéssel döntenek a csapatok.

Vincze Péter, csapatunk támadója így látja a mérkőzés esélyeit:

A mérkőzést a Fehérvár AV19 YouTube-csatornáján a tervek szerint élőben közvetítjük.