Kornakker (Janus) - Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hari, Kuralt - Szabo, Caruso, Erdely, Bartalis, Petan - Geiger, Horvath, Mihaly, Kahkonen, Szita - Kovacs, Lahti, Sarpatki
Swette (McCollum) - Lattner, Porseland, Ciampini, Christoffer, Jennes - Wetzelsberger, Tansey, Herr, Girard, Kromp - Bär, Sideroff, Winkler, Gerlach - Mader, Paulweber
Gólszerzők: Hargrove, Campbell, Hari ill. Tansey, Ciampini
Kiállítások: 10 ill. 4

Fehérvári előnnyel indult a találkozó, de. a lehetőséggel nem tudott élni csapatunk. Már egyenlő létszámnál Kornakkernek akadt több dolga, beszorult a vendéglátó. A 8. percben újra lendült a játékvezetők keze, xxx akasztásért, Mihályt színészkedésért büntették, de négy a négy ellen sem született találat. A harmad második felében gyors kontrákkal igyekezett kijönni a szorításból a Hydro Fehérvár AV19, nagyobb helyzetek nélkül, a másik oldalon viszont akadt bőven lehetőség. A 13. percben aztán egy szép akció végén vezetést szereztek a hazaiak, Colton Hargrove bombázott a kapuba (1-0). Megélénkült az együttes játéka a találat után, mind a négy sor nagy kedvvel játszott, de betalálni nem sikerült Magas tempó mellett, oda-vissza játék zajlott a játékrész hátralévő részében, de gól már nem született.

Mihály kiállítása indította a középső etapot, az előnyben egyenlítettek is a vendégek, Kevin Tansey lövése a kapu előtt megpattanva jutott Kornakker kapujába (1-1). A harmad közepéig ismét kapusunk bravúrjaira volt szükség, a vendégek ketrecénél kevés lehetőség adódott. Kevés játékmegszakítás jellemezte a második 10 percet, kevés, de annál nagyobb helyzettel: Kuralt próbálkozott hazai részről, majd a másik oldalon Kornakker mentett a gólvonalról egy kipattanó után. Stipsiczet látták szabálytalannak a játékvezetők a harmad végén, Az előnyben jól védekezett együttesünk, így végül döntetlennek fordultak a csapatok.

A harmadik harmad az első kettőhöz hasonló játékkal indult, az első nagyobb helyzetre a 8. percig kellett várni: a vendégek kapuja előtt Sárpátki próbálkozott, majd Campbell eresztett el egy kékvonalas bombát. Hátvédünk első próbálkozása még nem jutott a hálóba, a második löket azonban már a kapuban landolt (2-1). Minden centiméterért küzdöttek a felek a jégen, Petan kiállítása után előnyben is támadhattak az innsbruckiak, de Kornakker a helyén volt. Nagy hajrá vette kezdetét, a vendégek mindent megtettek az egyenlítésért, Kähkönen kiállítása után idejüket is kikérték, Swette helyett is mezőnyjátékos korcsolyázott fel. 11 másodperccel a dudaszó előtt végül össze is jött az egalizálás a tiroliaknak, Ciampini vágott be egy kipattanót (2-2).

A hosszabbításban egy nagy vendéghelyzet után Hárit ugratták ki, aki nem is hibázta el a szólót, megszerezve ezzel a bónuszpontot.