Értékelés a Zágráb elleni mérkőzés után

• 2017.12.13. 00:18
A hosszabbításban megnyert találkozót Hannu Järvenpää, csapatunk vezetőedzője értékelte.
Mestermérleg, Hannu Järvenpää: "Kemény mérkőzés volt ez számunkra. A srácok már az első pillanattól készen álltak a győzelemre és gyorsan kétgólos előnyre tettünk szert. Sajnos aztán ellazultunk és az első harmad végén már 2-2 állt a táblán. A második harmad pozitívuma számomra az emberhátrányos védekezés, öt a három ellen egy jó blokk olyan energiát adott nekünk, amivel a harmadik harmadban veszélyes helyzeteket tudtunk kialakítani. A kapusunk és a védekezés azt mutatta, hogy – bár a hazaiak is számos lehetőséghez jutottak a záró játékrészben – a csapatnak nagy szíve van és igazi egységként működtek. Összességében elégedett vagyok a csapat teljesítményével, ezt a formát pedig szeretnénk átvinni a szombati, Bolzano elleni találkozóra!"