Értékelés a Nowy Targ elleni mérkőzés után

• 2019.09.07. 22:05
Az Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna első mérkőzését követően Hannui Järvenpää értékelt.
Mestermérleg, Hannu Järvenpää: Érdekes mérkőzés volt a mai. Ahogy másoktól hallottam, reálisabb eredmény lett volna a 15-4, hiszen rengeteg helyzetet alakítottunk ki, ezt mindenki láthatta, a harmadik harmadban különösen aktívak voltunk a kapu előtt, de nem sikerült élni a lehetőségekkel. Összességében úgy látom, hogy a jobb csapat nyert, nagyon örülök, hiszen a csapat a döntőbe került, és a szurkolóink is boldogok. A döntőben a Nyitrával találkozunk, tavaly játszottunk már ellenük felkészülési meccset, ott 5-1-re alulmaradtunk, idén szoros mérkőzést várok – egyenlő erők küzdelmét, aminek a végén remélhetőleg a hazai csapat örülhet majd.