Bajnok lett Serdülő "A" csapatunk

• 2015.03.09. 19:39
  • FehervárAV19
 Kétgólos hátrányt dolgozott le a döntő 5. meccsén csapatunk, amely végül 5:3-ra nyert és megnyerte a bajnokságot.

Ifj. Ocskay Gábor JA - MAC Budapest 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

Végig kiélezett, izgalmas, eseménydús mérkőzésnek lehettek tanúi a szép számban kilátogató hazai és vendégszurkolók. A mérkőzést csapatunk kezdte jobban, Makovics Bence juttatta vezetéshez együttesünket. A folytatásban több lehetőség is volt mindkét kapu előtt, amiből a Mac-nak sikerült betalálnia. 1:1 lett így az első harmad végeredménye.

A második harmadban két góllal is meglépett a MAC, Péter Andor azonban egy emberelőnyt kihasználva visszahozta a hazai reményeket. nem sokkal később Vincze Gergő kotorta be az ellenfél kapujába a korongot, ezzel 3:3 állt az eredményjelzőn a második harmad végén.

A záró húsz percben továbbra is mindkét csapat szerette volna a maga javára eldönteni a mérkőzést. Egy gyors ellentámadást követően Vincze lőtt szép gólt, amivel már Kercsó Árpád fiai vezettek. A hátrányban lévő vendégek mindent egy lapra feltéve támadtak, de Péter Andor önmaga második, csapata ötödik gólja azt jelentette, hogy a 2014/15-ös szezon Magyar Bajnoka az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia Serdülő "A" csapata lett.