Lassila (Groh) - Tansey, Sedlak, Luciani, Flick, Svoboda - Sova, Miklis, Beranek, Bartos, Mrazek - Boruta, Stehlik, Bowles, McRae, Novak - Jonas, Oscadal, Gago, Cesik, Berisha
Kornakker (Ouzas) - Harty, Campbell, Yogan, Girard, Erdely - Busenius, Stipsicz, Sarpatki, Sarauer, Szabo - Caruso, Tikkanen, Szita, Reisz, Lehtonen - Mihaly, Koger, Kuralt
Gólszerzők: Stehlik, Sova, McRae, McRae ill. Erdely, Girard, Campbell
Kiállítások: 4 ill. 6

Jó tempóban kezdődött a Hydro Fehérvár AV19 hatpontos znojmoi mérkőzése, az első helyzetre azonban a 4. percig kellett várni, ekkor Barton kínálta meg közelről Kornakkert, de kapusunk védett. A másik oldalon kevés lehetőség adódott, a harmad közepéig csak Kuralt kapáslövését kellett hárítania Lassilának. Hartyé volt a következő próbálkozás, a bivalyerős lövés azonban mellé vágódott. A második 10 percben már offenzívebb játékot mutatott a magyar EBEL-csapat, Reisz, majd Kuralt szerezhetett volna vezetést, a hazaiak pedig főleg kontrákból igyekeztek eljutni a fehérvári kapuig. Lehtonent látták szabálytalannak a játékvezetők 3 perccel a dudaszó előtt, Erdély indulhatott szólóban hátrányban, de kimaradt. A fór hátralévő részében mindössze egyszer lőtt a Znojmo, Tansey éles szögből leadott lövését azonban magabiztosan hárította Kornakker.

Znojmoi ütőkön járt a pakk a második etap kezdetén, majd Tikkanen kapott egyet a vendégkapu előtt, ám a játékvezetők sípja néma maradt. Egy akció végén aztán Erdély próbálkozhatott közelről, ebből a helyzetből még nem, a következőből azonban már megszületett a vezető találat, 36-osunk ért bele jól Busenius lövésébe a kapu előtt (0-1). Kornakker került főszerepbe a következőkben, ám egy védelmi hibát követően Jakub Stehlik értékesített egy lehetőséget (1-1). Yogant látta szabálytalannak a Zrnic-Sternat játékvezetőpáros, a hazai fórban azonban nem tudta érvényesíteni fölényét a vendéglátó. Girard került a büntetőpadra, és villámgyorsan át is vette a vezetést a piros-fehér mezes együttes, Ales Sova kékvonalas bombája vágódott a léc alá (2-1). Újabb Kornakker-védések következtek, majd Sarauer fordult be a kapu elé, de nem jött össze az egyenlítés. Cesik szabálytalankodott a palánknál, így a mérkőzésen először öt a négy ellen támadhattak Sarauerék, a hazaiakhoz hasonló gyorsasággal talált be a fórban a Hydro Fehérvár AV19, Félix Girard lövése csúszott át Lassila lábai között (2-2). A dudaszóig mindkét oldalon adódtak lehetőségek, ám végül döntetlennel fordultak a csapatok a záró harmadra.

Ismét Kornakkeré volt az első védés a harmadik 20 perc elején, és a folytatásban is a vendégek kapusának akadt több dolga, egy kontra végén a másik oldalon Lehtonen próbálkozhatott kétszer is, de Lassila mindkét alkalommal a helyén volt. A hazai nyomás újabb góllá érett, Philip McRea lökete jutott át kapusunk lábai között (3-2). Élesebb volt a Znojmo a továbbiakban, sorra szereztek korongokat és a támadásokat rendre lövéssel is fejezték be. Időt kért csapatunk vezetőedzője, azonban folytatódott a cseh mezőnyfölény, ráadásul a játékrész közepén tovább növelte előnyét a Znojmo, egy keresztpassz után Philip MacRea maradt üresen és nem is hibázta el a ziccert (4-2). Girard révén jött ki a szorításból együttesünk, ám a beadásba a védők értek bele, majd Campbell tette be Kuraltnak, de mellé ment. A találkozó során másodszor támadhatott előnyben csapatunk, miután Miklis ütközött Sarauerrel. Kornakker lekorcsolyázott, hat a négyben álltak fel a felek, ez pedig be is jött a finn mesternek, több kísérlet után végül Tim Campbell bombázott a kapuba (4-3). Ment előre az egyenlítésért a fehérvári gárda, egy perccel a vége előtt Järvenpää mester ismét mezőnyjátékost küldött fel Kornakker helyett, ám végül nem tudott egyenlíteni a vendég alakulat, így a Znojmo kapta a pontokat.