A mindent eldöntő 5. mérkőzés következik

• 2015.03.09. 11:22
  • FehervárAV19
 Az év legfontosabb mérkőzése vár 17 órától Serdülő ”A” csapatunkra.

A mai napon véget ér Serdülő A csapatunk számára a bajnokság. Kercsó Árpád tanítványai bajnoki címert ünnepelhetnek, ha sikerül legyőzniük a döntő 5. mérkőzésén a MAC Budapest csapatát.

A finálét pályaelőnnyel kezdő csapatunk, a döntő első mérkőzését 6:3-ra nyerte, majd 2:2 után büntetőkkel maradt alul a Kisstadionban. Ezt követően háromgólos hátrányból állt fel a harmadik mérkőzésen, de egy góllal végül mégis kikapott csapatunk. A párharc negyedik meccsén pedig 5:1-re győzött idegenben, ezzel 2:2-re alakítva a három győzelemig tartó döntő állását.

A mai, mindent eldöntő mérkőzés után azonban nem lesz több lehetőség a javításra. 17 órától az idei év legfontosabb mérkőzése következik Serdülő "A" csapatunk számára.

A serdülő mérkőzés után ifi csapatunk korizik jégre, a Magyar Bajnokság elődöntőjének második mérkőzésén.