A Hydro Fehérvár AV19 háromgólos vereséget szenvedett a pénteki fordulóban.

Janus (Kornakker) - Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hari, Kuralt - Szabo, Caruso, Erdely, Bartalis, Petan - Geiger, Horvath, Mihaly, Kahkonen, Szita - Kovacs, Lahti, Sarpatki
Östlund (Höneckl) - Kaldis, Mackenzie, Romig, Brosseau, Woger - Kokkila, Nilsson, Macierzynski, Häußle, Schwinger - Magnan, Schnetzer, Yogan, Rapuzzi, Jevpalovs - Egger, Fröwis, Straka, Antonitsch
Gólszerzők: Macierzynski, Häußle, Yogan
Kiállítások: 6 ill. 8

Gyors dornbirni támadásokkal indult a találkozó, majd átvette a mérkőzés irányítását csapatunk. A 6. percben előnybe került a vendéglátó, de a fórban gól nem született. Oda-vissza játék folyt a jégen a játékrész közepéig, majd ismét a vendégek hálóőrének akadt több dolga, a második sor több cserében is beszorította a vorarlbergieket. Mihályt látták szabálytalannak a játékvezetők, a fórban egy kapuvasid jutottak a bulldogok.

A második harmad elején Kevin Macierzynski góljával gyorsan 0-1-re módosult az eredmény, a gól azonban nem törte meg csapatunkat, a vendégek gyors kontratámadásai törték meg csak a fehérvári rohamokat. Sárpátki előtt nyílt a büntetőpad ajtaja, nem sikerült kiütni a korongot, ezt pedig góllal büntette az ellenfél, Stefan Häußle volt eredményes (0-2). Erdély került kétszer helyzetbe a következőkben, majd Bartalis veszélyeztetett, hiába,

A záró etap kezdetén ment előre az első gólért a Hydro Fehérvár AV19, de nem sikerült begyötörni a játékszert. A 47. percben  előnyben is támadhattak Háriék, de Östlund a pénteki estén áthatolhatatlannak bizonyult. A harmad közepén végleg eldöntötte a három pont sorsát a Dornbirn: egy kipattanót Andrew Yogan juttatott a hálóba (0-3). A végjáték előtt Antti Karhula kikérte idejét, három és fél percig Janus helyett is mezőnyjátékos korcsolyázott fel, előbb hat az ötben, majd egy vendég kiállítás után hat a négyben támadott a vendéglátó, de végül nem sikerült a szépítés.