Sila (Pleszkán) - Lindgren, Kiss D., Mihalik, Virág, Pance E. - Huba, Hegyi Á., Csanyi, Nemes, Kiss Á. - Garbacz, Dósa, Hodos, Gröschl, Feil - Sommer, Zalavári, Dömötör, Pichler, Turbucz.
FEHérvár AV19
Scola (Kalnins) - Hegyi, Reiter A., Orban B., Reisz, Bodo - Szabó B., Krogh, Szabó K., Shupe, Holmberg - Vokla, Lengyel, Tóth G., Szita, Hamvai - Pados, Reiter R., Mazzag, Pillók.
Gólszerzők: Huba, Pance, illetve Bodo, Krogh
Kiállítások: 8, illetve 16 perc

Az UTE otthonában lejátszott mérkőzés a ráadásban, 2-2-es állásnál félbeszakadt.

Nem indult jól a mérkőzés, már a 2. percben emberhátrányba kerültünk, szerencsére Vokla kiállítását sikerült átvészelni. A 14. percben viszont nem volt pardon, Huba góljával megszerezte a vezetést a házigazda (1-0). Három perccel a harmad vége előtt aztán mi is megkaptuk az esélyt, Hodos mehetett a büntetőpadra, öt a négyben pedig Bodo egalizált, így döntetlen állásnál mehettünk a szünetre (1-1).

A középső játékrész, akárcsak az előző, fehérvári kiállítással kezdődött, de ezt már nem hagyták kihasználatlanul a lila-fehérek; régi jó ismerősünk, Eric Pance újfent a hazaiaknak szerzett vezetést (2-1). Ezt viszont nem sikerült gyorsan kiegyenlítenünk, sőt, Krogh kiállításánál fennállt a veszélye, hogy tovább növeli előnyét az UTE. Több gól viszont már nem esett, szoros állásról indulhatott a harmadik harmad.

Ez a húsz perc csak egyetlen találatot hozott, ezt viszont kanadai védőnk, Devon Krogh szerezte, aki a 49. percben váltotta gólra a Dömötör kiállítása miatt megítélt fehérvári emberelőnyt (2-2). Újabb találat már nem születetett következhetett a hosszabbítás.

A ráadás mindössze négy percig tartott, ekkor második egyenlítő gólunk szerzője, Devon Krogh súlyos sérülést szenvedett, egy korcsolyapenge vágta meg a nyakát. Vladimir Babic játékvezető azonnal észlelte a bajt, gyorsan és szakszerűen leszorította a vérzést, majd a késlekedés nélkül érkező orvosok folytatták a sérülés ellátását. Ennek köszönhetően nem lett nagyobb baj, a sérült játékost rohammentővel szállították a Honvéd kórházba. Azóta állapota stabil, nincs életveszélyben. A találkozó a történtekre tekintettel nem indult újra.

Devon Krogh-nak mielőbbi teljes felépülést kívánunk!