Újabb szép idegenbeli győzelem

• 2015.10.22. 22:41
A Fehérvár AV19 gólgazdag mérkőzést játszott a Ferencváros otthonában, amelyen újabb három ponttal gazdagodott.
FTC
Budai (Ágoston) - Suoraniemi, Dubek, Lévai, Farkas S., Kovács V., Manninen, Schellin, Fliszár, Kiss g., Valecko, Erdélyi, Tendler, Pál Zs., Rafaj, Fensen, Papp Cs., Hietamaki, Üveges.
Kalnins - Reisz, pados, kocsis, Szabó-P., Holmberg, Tóth G., Szita, Reiter A., Szabó D., Hamvai, Vokla, Hegyi Á. Z., Szabó B., Szaller, Lengyel, Reiter R., Shupe, Orban, mazzag, Bodó.
Gólszerzők: Dubek, Tendler, Papp Cs., ill. Bodó (2), Orban (2), Shupe
Kiállítások: 36, ill. 18 perc
Remekül kezdte a mérkőzést csapatunk, hiszen alig nyolc perc elteltével Bodó révén megszereztük a vezetést (0-1). A második játékrész elején ismét Bodó volt eredményes emberelőnyből (0-2), majd Orban is feliratkozott a gólszerzők közé (0-3). A keddi, UTE elleni meccs a tekintélyes előny dacára óvatosságra kellett, hogy intsen mindenkit, ráadásul Dubek révén közelebb került a Ferencváros (1-3), de a szünet előtt Shupe visszaállította a három gólos különbséget (1-4), amelyet Orban még növelni is tudott mindössze 13 másodperc múlva (1-5). A befejező húsz percben kissé kiengedtünk, így szépítettek a kapust cserélő zöld-fehérek, a végeredmény Tendler (2-5) és Papp (3-5) góljaival állt be.