Vorauer (Holzer) - Zeloth, Goritschnig, Witting, Hammerle, Rodiga - Puff, Zandonella, Kuntze, Hammerle, Greier - Pölzl, Kautschitsch, Nusser, Rainer, Hörner - Patterer
Bobak (Szeles) - Vas, Erdely, Buzas, Nagy, Madacsi - Fürst, Nemeth, Szabo, Csaszar, Mihaly - Bognar, Kiss, Rajz, Gyurgyev, Vincze - Halasi, Rigo, Nagy, Makovics.
Gólszerzők: RODIGA ILL. ERDELY, GYURGYEV, MAKOVICS, VINCZE
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Mérsékelt vendégfölény jegyében telt az első harmad, két emberelőny is felkínálta az esélyét, hogy vezetést szerezzünk, ezek azonban - akárcsak az összes gólhelyzetünk - kimaradtak. Nem kezdtük jól a a második felvonást, az első percében gólt kaptunk, Rodiga talált be (1-0). Kiss Dávid tanítványai szerencsére összekapták magukat, és a játékrész hajrájában előbb Erdély egyenlített emberhátrányból (1-1), majd bő két perc múlva Gyurgyev révén már nálunk volt az előny (1-2). A meccs sokáig nyílt maradt, nagy erőket mozgósítottak a hazaiak,végül az utolsó percben Makovics tette megnyugtatóvá az állást (1-3), a Vincze révén elért újabb emberhátrányos gólnak csak statisztikai jelentősége volt.