A Fehérvár AV19 roppant magabiztos játékkal meggyőző fölénnyel verte a Villach SV-t.
Vezette: Babic, Árkovics, Csibi
Szeles (Bobak) - Vas, Erdely, Buzas, Nagy, Madacsi - Fürst, Nemeth, Makovics, Gyurgyev, Vincze - Kiss, Bognar, Szabo, Csaszar, Mihaly - Halasi, Rigo, Nagy, Rajz.
VSV
Nußbacher (Schmidt) - Ott, Schurian, Friedrich, Pusnik, Wuntschek - Kohlmaier, Friedrich, Sbop, Steurer, Melcher - Müller, Schützenhofer.
Gólszerzők: Nagy, CSaszar, Gyurgyev, Buzas, Vincze, Rigo, Madacsi, CSaszar ill. Sbop, Pusnik, Schurian
Kiállítások: 12, ill. 28 perc
Remekül kezdte a mérkőzést a Fehérvár AV19, Nagy Ákos már az első percben megszerezte a vezetést a mieinknek (1-0). Császár két perc múlva megduplázta az előnyt (2-0), így hamar nyeregben érezhettük magunkat. Nagy fölényben játszottunk, megérdemelten lőttük meg harmadik gólunkat Gyurgyev révén (3-0). A játék képe nem sokat változott a sok kiállítást hozó középső felvonásban sem, a gólok 3-2-es eloszlása cseppet sem tükrözi a felek közötti különbséget. Részünkről Buzás, Vincze G. és Rigó talált be, a vendégeknél Sbop és Pusnik volt eredményes (6-2). A záró játékrész elején némileg felzárkózott a Villach, amikor Pusnik is mattolta Szelest (6-3). A 60 percig tartó koncentráció kapcsán ezúttal is akadhatott hiányérzetünk, de Madácsi és Császár góljával végül sikerült kiütésessé tenni a sikert (8-3).