Ouzas (Janny ) - Piche , D'Aversa , Lebler , McLean , DaSilva - Lukas , Dorion , Broda , Potulny , Hofer - Kirchschläger , Palin , Oberkofler , Schofield , Gaffal - Fechtig , Loik , Spannring , Lukas , Moderer
Hetenyi (Rajna ) - Owens , Manavian , Koger , Sarauer , Sofron - Sziranyi , Szabo , Beauregard , Vas , Maylan - Szaller , Makowski , Orban , Kocsis , Bodo - Szabo , Vincze , Reisz , Sarpatki
Gólszerzők: Oberkofler , Hofer , Hofer , Lebler , Hofer ill. Orban , Owens
Kiállítások: 8 ill. 10

Jó iramban, kiegyenlítettem kezdődött csapatunk Linz elleni találkozóján, melyen a Fehérvár AV19 első helyzete Manavian előtt adódott, aki egy kékvonalas bombával tesztelte Ouzast. A következő percek oda-visszajátékkal teltek, mígnem Kóger kapu mögül visszatett korongját Sofron húzta rá a kapura, ám a hazaiak kapusa magabiztosan hárított. A következőkben is együttesünk előtt adódtak helyzetek, Kóger és Saraur indulhattak kettő az egy ellen a kapura, de ebből sem született gól. Az első komolyabb hazai lehetőség Schofield előtt adódott, aki Broda egyéni akciója után kapott pontos passzt a kapu előtt, de Hetényi Zoltán magabiztosan védett. Tíz perccel a mérkőzés kezdete után a hazaiak megszerezték a vezetést. Középre, Oberkofler elé került a korong, aki kilőtte a bal felsőt (1-0). Két perccel később megérkezett a második linzi találat is, ezúttal Hofer volt eredményes, aki a kapu jobb oldalán cselezett és a fekvő Hetényi fölött a hálóba emelt (2-0). A harmad első felének fehérvári fölénye után átvette a játék irányítását a Linz, sora alakították ki a helyzeteket a következő percekben. A 13. Percben Moderer kiállítása után jöhetett az első fehérvári emberelőny, de öt a négy ellen sem sikerült nagyobb nyomást helyezni a hazaiak kapujára.  A harmad hátralévő részére feljavult csapatunk játéka, de Hetényi Zoltán sem tudott pihenni, többször is veszélyes helyzetet alakítottak ki a hazaiak.

Csapatunk második előnyével kezdődött a középső harmad, ezúttal Lebler pihenhetett, botfogásért. Sarauer passzolt keresztbe Manavinnak, a kapáslövést azonban hárította Ouzas. Még mindig előnyben Makowski próbálkozott a kékről, majd újra 17-esünk bombázott, de ebből a fórból sem sikerült betalálni. A túloldalon Oberkofler éles szögből leadott lövését védte Hetényi, majd a kontrából Sarauer indulhatott szólóban. Támadónkat Palin akadályozta, így harmadszor is létszámfölénybe került együttesünk. Spannring szerzett harcosan korongot a kapu előtt, Hetényi bravúrjára volt szükség, majd a következő másfél percben is a hazaiak birtokolták a korongot. A következő hat percben két hátrányt is ki kellett védekeznie csapatunknak, előbb Makowski, majd Sofron ülhetett a büntetőpadra, így nem született újabb linzi gól. Folytatódott a hazai mezőnyfölény a harmad hátralévő részében is, előbb Lebler lövését kellett hárítania Hetényinek, majd Makowski újabb kiállítása után előnyben D’Aversa lőtt távolról, de ezt is fogta kapusunk. A követkző támadásból aztán megszületett az újabb linzi találat: Potulny lövését még védte Hetényi, ám a kipattanóra érkező Hofer már a kapuba lőtt (3-0).

A lefújás után Makowski és Spannring akaszkodott össze, így négy a négy ellen kezdődött a záró játékrész, majd Sarauer is pihenhetett. Négy a három ellen először Potulny veszélyeztetett, majd Hofer lövését kellett védenie Hetényinek. A 46. percben Lebler lőtt távolról, a korong pedig Hetényi lepkés kesztyűje fölött a hálóba vágódott (4-0). A 48. percben megtört a jég, Beauregard vitte be a harmadba a korongot, rálőtte, a kipattanóra pedig Brance Orban érkezett (4-1).  A harmad közepén újra négy volt a különbség, Lukas távoli lövésébe Hofer ért bele jól a kapu előtt, így mesterhármast szerzett (5-1).  Az ötödik linzi gólra 28 másodperc múlva érkezett a válasz, Vas János lőtt nagy gólt a bedobóponttól (5-2). 5 perccel a vége előtt D’Aversa került kihagyhatatlan helyzetbe, ám Hetényi bravúrjának köszönhetően nem lett nagyobb a különbség. Egy perccel később egy kapu előtti kavarodás után a hálóba került a korong, ám a bírók hosszas videózás után nem ítélték érvényesnek a találatot. A harmad végéig a Linz dominált, ám maradt az a háromgólos különbség, a vége így egyértlemű 5-2-es vereség.