Benoit Laporte: "Sajnálom, hogy nem tudtuk jobban kiszolgálni a szurkolóinkat"

• 2016.12.29. 00:37
A Red Bull Salzburg elleni mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Mestermérleg, Benoit Laporte: A két csapat közötti különbség ma az volt, hogy az egyik játszani jött ide, a másik pedig inkább a körülményekre koncentrált a játék helyett. Egyszerűen nem játszottunk jól, nem ragadtuk magunkhoz a kezdeményezést. Hagytuk, hogy kibontakozzon a Salzburg, megnyerje az egy az egy elleni csatákat. Mi csak néztük, ahogy játszanak. A szurkolóinkra nem lehet panasz, sajnálom, hogy nem tudtuk őket jobban kiszolgálni. Biztos vagyok benne, hogy pénteken sokkal jobbak leszünk.

Mestermérleg, Greg Poss: Szoros mérkőzés volt a második harmad végéig, hiszen 2-2 volt az állás. A középső játékrészben nem tudtuk beütni a helyzeteinket, ezek végül bementek a harmadik harmadban. A Fehérvárnak jó csapata van, kétszer nyertünk ellenük, ugyanakkor kétszer ki is kaptunk tőlük. Nagyon jól tudnak küzdeni, így különösen örülök a mai győzelemnek. Végre gólokat lőttünk, ami a múlt hónapban nem nagyon ment. Ma a jobb helyzetkihasználás döntött.