Benoit Laporte: "Egyéni hibákat követtünk el"

• 2016.10.07. 23:10
Vezetőedzőnk több olyan problémakörre is rávilágított értékelésében, ami az Innsbruck elleni háromgólos vereséghez vezetett.
Mestermérleg, Benoit Laporte: "Ma este kisebb egyéni hibákat követtünk el, ez pedig gólokba került. A hibák mellett megint fegyelmezetlenek voltunk, ám ma nem csak a védekező harmadbeli játék miatt kaptunk ki, hanem az előbb említett egyéni hibák miatt is. Az egyik gólnál fiatal játékos hibázott, a másik ötnél pedig tapasztalt játékosok – de az eredmény szempontjából ez nem számít, el kell kerülni ezeket a hibákat. Az első 10 percben a hazaiak kapusa mentette meg őket attól, hogy 2-3 gólt szerezzünk. Ha azok a lövések bementek volna, egészen másképp alakul a mérkőzés. Úgy gondolom, hogy az előbb említett két probléma mellett a hazaiak kapusteljesítménye volt még a különbség a két csapat között. Holnap ettől függetlenül nyerni szeretnénk. A játékosok ma is nagyon keményen dolgoztak, ki akarnak jönni a gödörből. Úgy gondolom, ha holnap ugyanilyen elánnal küzdünk, nyerni fogunk."