Minden sorozat megszakad egyszer

• 2015.11.27. 23:20
Megszakadt csapatunk győzelmi sorozata péntek este Dornbirnban, ahol 5-2-es vereséget szenvedett a bulldogoktól.

PIRAGIC, ZRNIC, RAKOVIC, ZGONC
Madlener (Hardy ) - Magnan , D'Aversa , D'Alvise , Arniel , Grabher Meier - Caruso , MacKenzie , Greentree , Sylvester , Siddall - Lembacher , Jeitziner , Petrik , Zagrapan , Livingston - Duller , Macierzynski , Achermann , Putnik
Rajna (Hetényi) - Martinelli , Brocklehurst , Koger , Nagy , Sarpatki - Wehrs , Orban , Orban , Bodo , Vincze - Szaller , Korbuly , Kovacs , Francis , Connolly - Kocsis , Benk , Szabo-Pal
Gólszerzők: D'Alvise , Sylvester , Livingston , Grabher Meier , Siddall ill. Benk , Nagy
Kiállítások: 6 ill. 22

Nem sikerült folytatni a rekordhosszúságúra nyúlt győzelmi sorozatot Rob Pallin csapatának. Csapatunk jobban kezdte a mérkőzést, már a harmadik percben vezetést szereztünk, Benk András ért bele Brendan Connolly kék vonalas lövésébe emberelőnyben (0-1). Az első harmad kiváló, gyors tempójú játékot hozott, ám a korongot többet birtokló hazaiak próbálkozhattak többször Rajna Miklós kapuja előtt. A harmad nagy részében így a Dornbirn volt mezőnyfölényben, de vendégoldalon sem volt hiány helyzetekből. A 12. percben már 1-1 állt az eredményjelzőn, miután D'Alvise lőtt a magyar kapuba.

A második harmadban is folytatódott a hazai fölény, ami már gólokban is megmutatkozott. A 25. percben Sylvester szerezte meg csapata vezetését egy kontra végén (2-1), majd Livingson növelte az előnyt a második harmad 14. percében (3-1).

A harmadik harmadban sem változott a játék képe, Grabher Meier gólja (4-1) után még Nagy Gergő válaszolni tudott (4-2), végül Siddal döntötte el végleg a mérkőzést, Rajna Miklós mellett csúsztatott a hálóba 11 perccel a vége előtt (5-2).

A győzelemmel a hazaiak sorban a kilencedik győzelmüket szerezték. Véget ért viszont csapatunk hét győzelemig tartó diadalmenete. Reméljük a vasárnapi, Znojmo elleni mérkőzésen újra ugyanilyen, ha nem hosszabb győzelmi sorozatba kezd Rob Pallin csapata.